Vapros/Vision - Abe's Exoddus

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQ30VAPRABESEXODDUS
Abe's Exoddus është i famshëm për retë e dendura dhe plot me lëng të cilat japin një goditje në fyt absolutisht fenomenale.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Alienët sollën lëngun e tyre kozmik me vete! Abe's Exoddus është aq misterioz dhe intrigues si thellësitë e hapësirës; është përshkruar si një tymues i butë dhe i ëmbël evropian i spërkatur me banane, sheqer të karamelizuar, vanilje, lajthi të pjekura dhe më shumë. Askush nuk mund të përshkruajë saktë shijen, por një gjë është e sigurtë: Abe's Exoddus është një përzierje e butë e qetë e duhanit me një sasi të përsosur të ëmbëlsisë. Një tymues shumë mirë i balancuar, Abe's Exoddus është i famshëm për retë e dendura dhe plot me lëng të cilat japin një goditje në fyt absolutisht fenomenale.

Cilësi dhe Siguri, Lëngjet Vapros/Vision janë pëgatitur në BE me përbërësit e cilësisë më të lartë dhe janë të certifikuar me certifikatën ISO 9001 të cilësisë.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...