PHARMACIG - CUBA LIBRE

In stock
SKU
ELIQPHARCUBALIBRE
As low as 580,00 Lekë
PHARMACIG - CUBA LIBRE is available to buy in increments of 1
Cuba Libre është shija e zjarrtë e kokosit dhe rumit të marra së bashku, duke i shtuar në doza të vogla një përbërës të rëndësishëm, lëngun e limonit të athët, që vijnë të gjithë së bashku në një lëng të vetëm delikat.

Cuba Libre është rezultat i orëve të panumërta të miksimit të versioneve të ndryshme dhe shumë seancave provash me lëngjet për të gjetur miksin e përsosur. Shija e zjarrtë e kokosit dhe rumit janë në harmoni të plotë, duke i shtuar në doza të vogla një përbërës të rëndësishëm, lëngun e limonit të athët, vijnë të gjithë së bashku në një lëng të vetëm delikat. Rumi i bardhë dhe rumi qelibar në Cuba Libre kanë një aromë të bukur me shije frutash dhe të balancuar. Të kompletuar me nuanca të shijshme komplekse të karamelit me erëza dhe çokollatës. Marrosja nga kokosi ndihet që në momentin që ju thithni vëllimet e para të avullit. Kombinuar me shijen e hollë të lëngut të limonit, zgjon shqisat tuaja me shije unike freskuese. Kur e tërhiqni poshtë avullin, merrni një ndjesi shumë të këndshme në fytin tuaj që është aq e mirë, saqë nuk mund ta përshkruajmë me fjalë. 100% në shije dhe përformancë, çdo gjë në lidhje me Cuba Libre është menduar dhe testuar për kënaqësinë tuaj. Mos e humbisni këtë shije tunduese tropikale!

Lëng farmacig i çertifikuar për cilësinë me çertifikatë evropiane ISO 9001, i prodhuar në BE nga laboratorët HEXOcell duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë në dispozicion.

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account