NATURA - MOJITO STRAWBERRY

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUMOJITOSTRAWBERRY
Mojito Strawberry jo vetëm që jep shijen e vërtetë të pijes origjinale, por gjithashtu është tepër mbresëlënës për sa i përket goditjes që jep në fyt dhe prodhimit të avullit. Mos nguroni, kënaqni veten!
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Miksi ynë prestigjoz Mojito Strawberry nuk është vetëm një kombinim i shijeve bazë të Mojitos dhe luleshtrydhës së bashku, por është i bazuar në përbërjen komplekse të një kokteji të përfunduar, që ka një shije shumë të ndryshme, krejtësisht i shijshëm. Mojito Strawberry jo vetëm që jep shijen e vërtetë të pijes origjinale, por gjithashtu është tepër mbresëlënës për sa i përket goditjes që jep në fyt, dhe prodhimit të avullit. Miksohet shkëlqyeshëm me lëngje, dhe doza shijesh të tjera. Mos nguroni, kënaqni veten!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...