NATURA - COOL MINT

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUCOOLMINT
Coolt Mint është i përzier në mënyrë të përsosur dhe jep kënaqësi të pastër çdo herë që merrni frymë. Nëse ju pëlqen çamçakëzi me mente freskuese do ta dashuroni këtë lëng. Lëngu ynë Cool Mint bashkon të gjithë faktorët e rëndësishëm që e bëjnë atë një lëng të shkëlqyer.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Një klasik në mesin e klasikëve, kush mund ti rezistojë ndjesisë freskuese, rinore të çamçakëzit me mente? Lëngu ynë Cool Mint bashkon të gjithë faktorët e rëndësishëm që e bëjnë atë një lëng të shkëlqyer. Transmetim i përsosur i shijes, avuj tepër të trashë dhe të shijshëm, dhe një goditje në fyt e klasit botëror. Coolt Mint është i përzier në mënyrë të përsosur dhe jep kënaqësi të pastër çdo herë që merrni frymë. Nëse ju pëlqen çamçakëzi me mente freskuese do ta dashuroni këtë lëng.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...