NATURA - COCONUT

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUCOCONUT
Një nga lëngjet tona më ekzotike, Coconut është bërë posaçërisht për ata që pëlqejnë arrën e kokosit, pijet me arrë kokosi dhe çdo gjë tjetër që ka kokos në të. Kokosi është shumë i mirë për tu tymosur më vete, por edhe shijon shkëlqyeshëm kur përzihet me lëngje dhe doza shijesh të tjera.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Një nga lëngjet tona më ekzotike, Coconut është bërë posaçërisht për ata që pëlqejnë arrën e kokosit, pijet me arrë kokosi, dhe çdo gjë tjetër që ka kokos në të. Shija e dallueshme unike e pjesës së tulit të arrës së kokosit dhe qumështit bashkohen të balancuar në mënyrën e duhur për të bërë një lëng mahnitës. Kokosi është shumë i mirë për tu tymosur më vete, por edhe shijon shkëlqyeshëm kur përzihet me lëngje dhe doza shijesh të tjera. Nëse ju pëlqejnë frutat ekzotikë, ky lëng është i përkryer për ju.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...