NATURA - CAPRICCIO TOBACCO

Out of stock
SKU
ELIQNATUCAPRICCIO
Capriccio ,jo vetëm që ka shije të mirë, por gjithashtu kalon në fyt shumë butë dhe zgjerohet tepër mirë në mushkëri. Nuk është çudi që është një nga lëngjet tona më të shitur!

Një lëng klasik duhani i përzier me kakao, kafe, dhe çokollatë. Capriccio është bërë me ekstraktet e duhanit të pjekur Oriental, Perique, dhe Latakia. Shijet dalluese të tre duhanëve janë të zbutura me njera tjetrën, por shijet janë ende të dallueshme. Duhani oriental tymues i thatë ende ndihet shumë mirë. Shija e fortë e Perique është zbutur në perfeksion, ashtu si shija e fortë dhe tymuese e Latakias. Efekti final është një avull krejtësisht fantastik me një prekje të ëmbëlsisë së athët që sjell shtëllunga të mëdha të avullit gjysmë të thatë. Jo shumë i fortë apo i dobët, Capriccio është një lëng duhani i shijshëm me një goditje të bujshme në fyt. Jo vetëm që ka shije të mirë, por gjithashtu shkon poshtë shumë butë dhe zgjerohet tepër mirë në mushkëri. Nuk është çudi që është një nga lëngjet tona më të shitur!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account