NATURA - BURLEY

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUBURLEY
Një klasik i Kentakit, Burley bashkon karakteristikat më të mira të duhanit Burley të errët, dhe të lehtë për një efekt final shumë të ngjashëm me cigaren e vërtetë.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Një klasik i Kentakit, Burley bashkon karakteristikat më të mira të duhanit Burley të errët, dhe të lehtë për një efekt final shumë të ngjashëm me cigaren e vërtetë. Është një lëng rimbushës tepër aromatik me nuancat delikate të lules. Gjithashtu është ëmbëlsisht i pasur me shije dhe butësi të qetë tymosjeje. Burley është mjaft i fortë, por jo më shumë seç duhet, është një lëng i plotë dhe i thatë që do tu suprizojë me avuj absolutisht masivë, të cilët japin një goditje të habitshme në fyt.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...