HEXOCELL - RED GALAXY

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQHEXOREDGALAXY
Red Galaxy është një koktej i miksuar i luleshtrydhes, mjedrës, manaferrës, dhe boronicës, të përziera përsosmërisht. Me një shije fenomenale, Red Galaxy është thjesht i një dimensioni tjetër.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Një univers i kokrrave të kuqe, të zeza, dhe blu! Red Galaxy është një koktej i miksuar i luleshtrydhes, mjedrës, manaferrës, dhe boronicës, të përziera përsosmërisht. Çdo shije ju godet në të njëjtën kohë, jo individualisht. Kjo shije e kombinuar është ndryshe nga çdo gjë që ju keni tymosur ndonjëherë. Red Galaxy mbush gojën tuaj me një shije të freskët dhe të ëmbël që nuk është e karamelizuar. Ju mund të ndjeni freskinë e lëngut që në momentin e parë që e thithni, plus që avujt kanë një aromë absolutisht fantastike. Red Galaxy jep një ndjesi të këndshme në fyt, të cilën sapo të filloni ta ndjeni, nuk do të doni ta largoni më. Me një shije fenomenale, Red Galaxy është thjesht i një dimensioni tjetër.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...