HEXOCELL - CHERRY LIPS

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQHEXOCHERRYLIPS
I fortë, intensiv, i guximshëm. Aroma e lëngut më të mirë të qershisë e përzier me freskinë e mrekullueshme të mentes.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

I fortë, intensiv, i guximshëm. Aroma e lëngut më të mirë të qershisë e përzier me freskinë e mrekullueshme të mentes. CHERRY LIPS ka nje shije po aq të mirë sa ka dhe aromën. Të jep një shije goditëse të bujshme qershie që zgjat për disa sekonda, e cila pasohet më pas nga një shije freskie menteje. Të balancuara ashtu siç duhet, të dyja shijet janë në harmoni të përsosur. Përformanca e tymosjes është absolutisht e pabesueshme. Ju tymosni avuj të ëmbël, të qetë, që shkojnë poshtë të ngarkuar me freski. E garantuar për ta bërë fytin tuaj të ndjejë shije të ëmbël dhe të freskët.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...