Delirium - Miss Reef

In stock
SKU
ELIQ30DELIRIUMMISSREEF
As low as 580,00 Lekë
Delirium - Miss Reef is available to buy in increments of 1
Lavdi drithëruese, jashtëzakonisht frymëzues, ju mund të kënaqni veten pa pushim pa pasur nevojë të shqetësoheni për shtimin në peshë.

Miss Reef është një kënaqësi mëkatare i ngarkuar me shtresa të bazës së tortës me krem vanilje, bananeve dhe manaferrave të zeza, që vijnë së bashku për një eksperiencë absolutisht të paharrueshme tymimi. Një përzierje plot me lëng nga fillimi deri në fund, Miss Reef është një lëng relativisht i lagësht, me një profil të mirë përcaktuar, me avuj të trashë dhe tymues që ndihen dhe shijohen si një parajsë. Në fakt, ka një shije aq të mirë, saqë shumë tymues e përdorin në vend të ëmbëlsirës.

Shumë aromatik dhe i gjithanshëm, Miss Reef vjen i butë dhe qetësues në fytin tuaj në nivele të ulëta të nikotinës dhe nivele të larta të rezistencës. Në nivele të larta të nikotinës dhe nivele të ulëta të rezistencës, goditja në fyt vjen me një forcë të rritur, dhe jep një goditje shumë të lartësuar. Lavdi drithëruese, jashtëzakonisht frymëzues, ju mund të kënaqni veten pa pushim pa pasur nevojë të shqetësoheni për shtimin në peshë.

Produkte 100% evropiane, lëngjet Delirium janë të certifikuar me certifikatën ISO 9001 dhe prodhuar në BE me metodat më të avancuara dhe përbërësit e cilësisë më të lartë.

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account