VAPROS/VISION - Virginia Blend

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQ30VAPRVIRGINIABLEND
Virginia çliron re masive të cilat japin një goditje të bujshme në fyt. Nëse ju pëlqeni tymosjen e lëngjeve klasike të duhanit, Virginia Blend është i garantuar për të dhënë kënaqësi!
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Virginia Blend është i bazuar në duhanin gjethëndritur të njohur botërisht dhe më së miri mund të përshkruhet me cilësitë natyrore, që përkthehen në një përvojë shumë të këndshme tymosjeje. Një përzierje shumë aromatike, Virginia është një kopje e përkryer që shijon tamam si duhani i pjekur në zjarr. Është një lëng relativisht i butë dhe i lehtë me një karakter jashtëzakonisht aromatik dhe një shije pak të ëmbël, ashtu si origjinali. Virginia çliron re masive të cilat japin një goditje të bujshme në fyt. Nëse ju pëlqeni tymosjen e lëngjeve klasike të duhanit, Virginia Blend është i garantuar për të dhënë kënaqësi!

Cilësi dhe Siguri, Lëngjet Vapros/Vision janë pëgatitur në BE me përbërësit e cilësisë më të lartë dhe janë të certifikuar me certifikatën ISO 9001 të cilësisë.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...