VAPROS/VISION - The Bronx

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQ30VAPRTHEBRONX
The Bronx është i përsosur në qoftë se ju jeni në kërkim të një tymimi intensiv të duhanit që anon nga pjesa e ëmbël.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

The Bronx është një përzierje e shëndetshme dhe e shijshme e duhanit me një shije paksa të ëmbël dhe arre. Mund të krahasohet me RY4 të njohur botërisht, por nuk është aq i fortë apo i pasur. Shumë tymues e përshkruajnë atë si të ngjashëm me një biskotë të thekur ose një biskotë sheqeri me një shije të fortë të duhanit. Është një përzierje shumë mirë e ekuilibruar, jashtëzakonisht e përcaktuar mirë, dhe e përzierë në mënyrë të barabartë. Kombinimi i arrave, vaniljes dhe karamelit ndihet shumë bukur, por është e rëndësishme të thuhet se ëmbëlsia nuk e mbyt shijen e duhanit. Avulli është tepër i qetë, me shtëllunga dhe plot shije duhani. Gjatë thithjes së avullit, ju provoni një shije të ëmbël duhani që shkakton një goditje fantastike në fyt. Gjatë nxjerrjes së avullit, ndjesia është shumë e ngjashme me përvojën e mirëfilltë të cigares. The Bronx është i përsosur në qoftë se ju jeni në kërkim të një tymimi intensiv të duhanit që anon nga pjesa e ëmbël.

Cilësi dhe Siguri, Lëngjet Vapros/Vision janë pëgatitur në BE me përbërësit e cilësisë më të lartë dhe janë të certifikuar me certifikatën ISO 9001 të cilësisë.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...