Vapros/Vision - Maxxx Blend

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQ30VAPRMAXXXBLEND
Maxxx Blend mund të bëhet shumë lehtë shoqëruesi juaj gjatë gjithë ditës, veçanërisht në qoftë se ju preferoni përzierje duhani të forcës mesatare.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Një përzierje e pasur dhe e fuqishme, Maxxx Blend ka një profil të bukur e të trashë dhe tymues që është i preferuar për tymuesit në mbarë botën. Bukuria e Maxxx Blend qëndron në ekuilibrin delikat të komponentëve të tij. Butësia, shija e drurit është balancuar me një prekje të mjaltit dhe erëzave që rezulton në shtëllunga absolutisht masive të avullit të plotë e të trashë dhe të mbushur plot me shije. Një lëng i butë dhe i lehtë, Maxxx Blend jep një goditje të pakrahasueshme në fyt, e bën fytin tuaj të therë me kënaqësi. Ndihet shkëlqyeshëm ndërsa shkon poshtë dhe zgjerohet tepër mirë në mushkëri. Maxxx Blend mund të bëhet shumë lehtë shoqëruesi juaj gjatë gjithë ditës, veçanërisht në qoftë se ju preferoni përzierje duhani të forcës mesatare.

Cilësi dhe Siguri, Lëngjet Vapros/Vision janë pëgatitur në BE me përbërësit e cilësisë më të lartë dhe janë të certifikuar me certifikatën ISO 9001 të cilësisë.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...