Vapros/Vision - Grandma's Delight

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQ30VAPRGRANDMASDELIGHT
Është për tu duartrokitur, Grandma's Delight është një kryevepër e vërtetë e miksologjisë që shijon tepër mirë dhe tymos edhe më mirë.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Mollë përsosshmërisht të pjekura, një kore e vërtetë e bërë në shtëpi dhe një përzierje e balancuar e sheqerit dhe erëzave - Grandma's Delight shijon tamam si një tortë me mollë tradicionale deri në kore. Është për tu duartrokitur, Grandma's Delight është një kryevepër e vërtetë e miksologjisë që shijon tepër mirë dhe tymos edhe më mirë. Ju do të habiteni nga sasia e avullit që lëshon, edhe ne thithjen më të vogël. Dhe goditja në fyt! Goditja në fyt është thjesht tepër e mirë për ta përshkruar me fjalë të thjeshta, ajo ledhaton fytin tuaj nërkohë që udhëton poshtë. Një lëng i nivelit të lartë, i vështirë për tu krahasuar. Grandma's Delight është torta me mollë më e mirë që ju mund të keni ngrënë ndonjëherë!

Cilësi dhe Siguri, Lëngjet Vapros/Vision janë pëgatitur në BE me përbërësit e cilësisë më të lartë dhe janë të certifikuar me certifikatën ISO 9001 të cilësisë.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...