Vapros/Vision - Faxing Berlin

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQ30VAPRFAXINGBERLIN
Një lëng i ëmbël dhe i fuqishëm, ka një profil solid me një tymosje shumë të kënaqshme me avuj të plotë e të trashë. . Nëse ju kërkoni përformancë shumë të lartë tymuese, Faxing Berlin është lëngu i duhur!
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Miksimi i luleshtrydheve më të freskëta dhe shijes së pasur e mirësisë së kremit të qumështit, Faxing Berlin është një lëng i preferuar thjesht sepse ka një shije përtej të shkëlqyeshmës. Një lëng i ëmbël dhe i fuqishëm, ka një profil solid me një tymosje shumë të kënaqshme me avuj të plotë e të trashë. Shtëllungat e avullit janë të trasha dhe të ngarkuara me shije. Faxing Berlin ndihet shkëlqyeshëm në thithjen dhe nxjerrjen e avullit. Goditja në fyt është absolutisht qiellore, mund të ndjeni sesi masazhohet fyti tuaj ndërkohë që avujt kalojnë poshtë. Është shumë i mirë më vete ose i përzier me lëngje të tjera. Nëse ju kërkoni përformancë shumë të lartë tymuese, Faxing Berlin është lëngu i duhur!

Cilësi dhe Siguri, Lëngjet Vapros/Vision janë pëgatitur në BE me përbërësit e cilësisë më të lartë dhe janë të certifikuar me certifikatën ISO 9001 të cilësisë.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...