Vapros/Vision - Energy Boost

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQ30VAPRENERGYBOOST
Një lëng shumë i rafinuar në çdo kuptim, Energy Boost ju duhet me patjetër në qoftë se ju i preferoni pijet energjike!
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Energy Boost është një kopje e përkryer e pijes energjike me famë botërore. Përveç të të qenit absolutisht i shijshëm, Energy Boost shquhet për shtëllungat e dendura të avullit që japin një goditje hyjnore në fyt. Jo shumë i ëmbël, as shumë i lagësht, shkon poshtë shumë butësisht dhe zgjerohet bukur pasi godet mushkritë. Një nga gjërat më të mira të Energy Boost është ndjesia gjallëruese dhe e freskët që ju ndjeni ndërkohë që tymosni. Një lëng shumë i rafinuar në çdo kuptim, Energy Boost ju duhet me patjetër në qoftë se ju i preferoni pijet energjike!

Cilësi dhe Siguri, Lëngjet Vapros/Vision janë pëgatitur në BE me përbërësit e cilësisë më të lartë dhe janë të certifikuar me certifikatën ISO 9001 të cilësisë.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...