PHARMACIG - RED TOBACCO

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQPHARREDTOBACCO
Red Tobacco është i realizuar më përpikmëri për përsosmëri absolute, me një profil të pasur dhe të fuqishëm. Baza e e duhanit oriental super tymues është e balancuar me vetëm një prekje të ëmbëlsisë për ta bërë atë të shijoje tamam si ajo që pi një kauboj.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Red Tobacco është i realizuar më përpikmëri për përsosmëri absolute, me një profil të pasur dhe të fuqishëm. Baza e e duhanit oriental super tymues është e balancuar me vetëm një prekje të ëmbëlsisë për ta bërë atë të shijoje tamam si ajo që pi një kauboj. Red Tobacco çliron avuj me forcë mesatare që shkojnë poshtë qetësisht si mëndafshi dhe e bën fytin tuaj të therë me kënaqësi. Shija natyrore, e drunjtë zgjat për vetëm një moment pas tymosjes për tu lejuar të shijoni në maksimum. Ju mund të shijoni çdo nuancë të shijshme sepse çdo komponent është në sasinë e duhur. Red Tobacco është i famshëm për shtëllunga të mëdha tymi të mbushura plot me shije, saqë thithja më e vogël mbush gojën tuaj me re të mëdha. Transmetimi i shijes është gjithashtu jashtëzakonisht i mirë. Nuk ka humbje në shije kur lëngu transformohet në avull. Një fitues në çdo mënyrë!

Lëng farmacig i çertifikuar për cilësinë me çertifikatë evropiane ISO 9001, i prodhuar në BE nga laboratorët HEXOcell duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë në dispozicion.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...