PHARMACIG - POLAR MINT

In stock
SKU
ELIQPHARPOLARMINT
As low as 580,00 Lekë
PHARMACIG - POLAR MINT is available to buy in increments of 1
Polar Mint do të marrë frymën tuaj dhe ta zëvendësojë atë me ndjenjën më të freskët, më të pastër që keni njohur ndonjëherë. Ai reflekton ndjesinë e thithjes së ajrit shumë të ftohtë dhe të pastër. Me një thurje me mente që ju bën të ndiheni sikur keni qenë duke tymosur një ajsberg të mbuluar me mente.

Polar Mint do të marrë frymën tuaj dhe ta zëvendësojë atë me ndjenjën më të freskët, më të pastër që keni njohur ndonjëherë. Ai reflekton ndjesinë e thithjes së ajrit shumë të ftohtë dhe të pastër. Me një thurje me mente që ju bën të ndiheni sikur keni qenë duke tymosur një ajsberg të mbuluar me mente. Polar Mint është një lëng mjaft i fortë në aspektin e cilësis. Avujt me të drejtë mund të cilësohen të një niveli konkurrues të lartë. Çliron shtëllunga të mëdha të avullit të shkëlqyer të bardhë që e bën gojën dhe fytin tuaj të dridhen në vetëm një thithje. Impakti në fyt është hyjnor sapo ju të gjeni vendin tuaj të ëmbël. Kur godet mushkëritë zgjerohet jashtëzakonisht mirë. Polar Mint tymoset shkëlqyeshëm si në thithjen, ashtu edhe në nxjerrjen e frymës. Ai gjithashtu ju lejon të shijoni ftohtësinë freskuese me një shije pas tymimit shumë të këndshme që zgjat pak sekonda. Polar Mint është një lëng i klasit të parë në çdo mënyrë të mundshme.

Lëng farmacig i çertifikuar për cilësinë me çertifikatë evropiane ISO 9001, i prodhuar në BE nga laboratorët HEXOcell duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë në dispozicion.

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account