PHARMACIG - NEW YORK CITY

In stock
SKU
ELIQPHARNEWYORKCITY
As low as 580,00 Lekë
PHARMACIG - NEW YORK CITY is available to buy in increments of 1
New York City ka një shije paksa arre dhe të ëmbël, një lëng shumë i butë me nuanca të duhanit të fortë që përfundon në një shije të nivelit të lartë gjysmë të ëmbël. Duhani dhe ëmbëlsia janë në harmoni të plotë me njëri-tjetrin.

New York City ka një shije paksa arre dhe të ëmbël, një lëng shumë i butë me nuanca të duhanit të fortë që përfundon në një shije të nivelit të lartë gjysmë të ëmbël. Duhani dhe ëmbëlsia janë në harmoni të plotë me njëri-tjetrin. Kjo e bën këtë lëng me të vërtetë të mirë me shije absolutisht hyjnore. Një lëng intensiv dhe plot me aromë, New York City është tepër i butë, çliron shtëllunga të mëdha dhe plot me shije tymuese të duhanit. Sapo të merrni frymë, ju provoni shijen e duhanit të mbushur me karamel dhe vanilje që jep një ndjesi të bujshme në fyt. Sapo të nxirrni frymën, ndjesia është shumë e ngjashme me nxjerrjen e tymit të cigares së vërtetë. Lëngu transformohet në avull me saktësi të mahnitshme. Aroma tunduese që ndjeni kur hapni kapakun e shishes është pikërisht e njëjta me aromën e avullit. New York City shumë thjeshtë mund të bëhet shoqëruesi juaj gjatë gjithë ditës.

Lëng farmacig i çertifikuar për cilësinë me çertifikatë evropiane ISO 9001, i prodhuar në BE nga laboratorët HEXOcell duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë në dispozicion.

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account