PAKET - PHARMACIG CE5 BDC

Special Price 2 550,00 Lekë Regular Price 2 850,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
KITPHARCE5BDC
Ne me krenari paraqesim një nga vlerat më të mira në tymosje, paketën e cigares elektronike Pharmacig, e cila bashkon saktësinë inxhinierike dhe cilësinë materiale për një tymosje absolutisht të përsosur. Një bateri 650mAh e cilësisë së lartë e shoqëruar me një clearomizator të cilësisë së lartë CE5 BDC. Paketa Pharmacig çliron avuj shtëllungë dhe vjen me një çmim me të vërtetë të ulët.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Ne me krenari paraqesim një nga vlerat më të mira në tymosje, paketën e cigares elektronike Pharmacig, e cila bashkon saktësinë inxhinierike dhe cilësinë materiale për një tymosje absolutisht të përsosur. Një bateri 650mAh e cilësisë së lartë e shoqëruar me një clearomizator të cilësisë së lartë CE5 BDC. Paketa Pharmacig çliron avuj shtëllungë dhe vjen me një çmim me të vërtetë të ulët. Paketa përfshin një karikues USB për lehtësinë tuaj. Me shkëlqim dhe elegance, paketa Pharmacig jep përformancë të avullit të klasit të lartë që garanton kënaqësi, një marrëveshje e mirë në çdo kuptim të fjalës!

Teknologjia e rezistencës me bazë të dyfishtë është një teknologji jetëgjatë në botën e tymosjes. Clearomizatori Pharmacig BDC prodhon sasi të pabesueshme të avullit të trashë dhe plot me lëng. Eshtë padyshim një nga më të mirët në grupin e tij. Përveç sasisë së avullit, kur është fjala për transmetimin e shijes, paketa Pharmacig është në një klasë më vete. Me të vërtetë ka zero humbje në shije gjatë transformimit nga lëng në avull. Goditja në fyt është e shkëlqyer. Ju mund të ndjeni avujt që godasin fytin tuaj ashtu siç është menduar të ndodhë. Clearomizatori transparent 2ml ka një kokë të ndryshueshme atomizatori që ju lejon të zëvendësoni atë nëse fillon të mos punojë siç duhet. Clearomizatori gjysëm i tejdukshëm është gjithashtu shumë praktik në monitorimin e sasisë së lëngut që ka mbetur në mbajtëse, duke u siguruar që mos tu mbarohet lëngu pa e kuptuar. Rimbushja është një pikë tjetër e fortë e paketës Pharmacig. Ju vetëm hiqni kapakun e clearomizatorit dhe mbusheni. Nuk është e bezdishme, nuk ka rrjedhje.

Fuqia pas kësaj përformance të shkëlqyer të avullit qëndron në baterinë autentike Pharmacig 650mAh ego. Cilësia e baterisë Pharmacig është e dukshme në faktin se ajo vazhdimisht funksionon në nivele të qëndrueshme të energjisë dhe nuk ka nevojë të karikohet shpesh. Si e tillë, ajo është e përshtatshme në mënyrë ideale për clearomizatorin CE5 BDC. Karikimi është i thjeshtë gjithashtu. E gjitha që duhet të bëni është të bashkëngjitni baterinë me një kabllo karikimi dhe ta lidhni me një portë USB-je. Paketa Pharmacig është një cigare elektronike fillestare e mrekullueshme që është e pamposhtur në aspektin e cilësisë së avullit, pamjes vizuale dhe çmimit.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...