NATURA - WILD CHERRY

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUWILDCHERRY
Wild Cherry ka të gjitha cilësitë përcaktuese të qershive të vërteta të egra dhe një përformancë të jashtëzakonshme të avullit. Është pak më i athët dhe më i fortë se qershitë normale, por këtu është e gjithë çështja e shijes.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Një shije qershie për ata që i duan qershitë, lëngu ynë Wild Cherry ka të gjitha cilësitë përcaktuese të qershive të vërteta të egra dhe një përformancë të jashtëzakonshme të avullit. Është pak më i athët dhe më i fortë se qershitë normale, por këtu është e gjithë çështja e shijes. Përveç se ndihet tamam si qershitë e egra, ky lëng krijon një ndjesi shpuese sensacionale në fyt. Është padyshim një nga goditjet më të mira që ju do të përjetoni në fyt. Duke i shtuar edhe vëllimet e mëdha të avullit të shijshëm, ju do të përjetoni një tymosje të pakrahasueshme!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...