NATURA - VIRGINIA

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUVIRGINIA
Virginia është një lëng duhani aromatik, i butë, i lehtë, me cilësi të tokës që në mënyrë të përkryer simulon shijen e duhanit. Një prej lëngjeve më të shitur dhe më të vlerësuar.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Virginia është një lëng duhani aromatik, i butë, i lehtë, me cilësi të tokës që në mënyrë të përkryer simulon shijen e duhanit. Një prej lëngjeve më të shitur dhe më të vlerësuar. Një lëng pak i ëmbël, kimia dhe përbërja e këtij lëngu është mjaft kompleks që përkthehet në një përvojë jashtëzakonisht të pëlqyeshme tymosjeje. Çliron shtëllunga masive të ngarkuara me shije duhani të vërtetë dhe jep një goditje legjendare në fyt. Nëse ju pëlqeni lëngjet klasike të duhanit, do ta dashuroni Virginian!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...