NATURA - TONY MONTANA

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUTONYMONTANA
Tony Montana është një lëng i trashë dhe tymues, bërë me ekstrakte nga tre lloje të ndryshme të duhanit. Me një ekuilibër të përsosur mes thatësirës dhe lagështirës që vijnë nga ekstraktet e duhanit oriental dhe cigares së duhanit.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Tony Montana është një lëng i trashë dhe tymues, bërë me ekstrakte nga tre lloje të ndryshme të duhanit. Me një ekuilibër të përsosur mes thatësirës dhe lagështirës që vijnë nga ekstraktet e duhanit oriental dhe cigares së duhanit. Është një lëng i butë me një aromë të butë në të (por jo më shumë i butë seç duhet). Në krye të klasifikimit të duhanëve impresionues, Tony Montana është i spërkatur me sasinë e duhur të shijes së ëmbël të likuorikut që në mënyrë të përkryer plotëson cilësinë e përgjithshme të lëngut. Tony Montana njihet për shtëllunga gjigande të avullit që transmetojnë një aromë qetësuese duhani me vetëm pak shije ëmbëlsie, jep një goditje fantastike në fyt. Tymosja është perfekte me Tony Montana!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...