NATURA - SUMMER CLOUDS

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUSUMMERCLOUDS
Summer Clouds fillon me shijen e parezistueshme të pjeshkës së prekur nga dielli, përmban manaferra me ëmbëlsi pikante mali, shalqinj të shijshëm, qershi të athëta dhe një mori frutash të tjera.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Summer Clouds është gjithçka për frutat e freskëta organike. Duke filluar me shijen e parezistueshme të pjeshkës së prekur nga dielli, përmban manaferra me ëmbëlsi pikante mali, shalqinj të shijshëm, qershi të athëta dhe një mori frutash të tjera që vijnë së bashku për një lëng delikat suprem që do tu mahnisë me shijen e tij dhe përformancën e avullit. Summer Clouds nuk është me bazë karamele. Eshtë një miks i lehtë me një ëmbëlsi të freskët dhe të qartë, që absolutisht jep një tymosje të kënaqshme. Tymoset shumë mirë me të gjitha llojet e pajisjeve, miksohet mirë me lëngje të tjera dhe çliron re gjigande. Summer Clouds është si sallata më e mirë e frutave që keni ngrënë ndonjëherë!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...