NATURA - STRAWBERRY

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUSTRAWBERRY
E freskët nga kopshti drejt e në shishe! Një shije e ëmbël, por jo e tepruar e lëngut të luleshtrydhëve, ju thjesht nuk do të jeni në gjendje për ta larguar.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

E freskët nga kopshti drejt e në shishe! Një shije e ëmbël, por jo e tepruar e lëngut të luleshtrydheve, ju thjesht nuk do të jeni në gjendje për ta larguar. Era unike dhe e mrekullueshme e luleshtrydheve të freskëta mbush dhomën që nga momenti që ju hapni kapakun, kaq aromatike është. Lëngu ynë Strawberry është 100% në çdo drejtim, një lëng i përsosur për tymues që vlerësojnë lëngjet e nivelit të lartë.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...