NATURA - SHADE TOBACCO

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUSHADETOBACCO
Shade është një lloj duhani i rritur nën hije që përdoret kryesisht për mbështjelljen e cigares. Kur themi cigare, e kemi fjalën për cigare si Montecristo, Davidoff, Macanudo dhe të tjera si këto.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Emri vjen nga duhani hije, një lloj duhani i rritur nën hije që përdoret kryesisht për mbështjelljen e cigares. Kur themi cigare, e kemi fjalën për cigare si Montecristo, Davidoff, Macanudo dhe të tjera si këto. Shade është një lëng aromatik, me fuqi mesatare, me një shtresë natyrale, që përfundon më nota lehtësisht pikante. Është gjallërues, i freskët, nuk është shumë i ashpër në fyt, dhe ka një shije të gjatë e të qëndrueshme që ndihet bukur. Shade është një lëng thjesht fenomenal i përshtatshëm për mbretër!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...