NATURA - RY7

In stock
SKU
ELIQNATURY7
As low as 580,00 Lekë
NATURA - RY7 is available to buy in increments of 1
RY7 është bashkimi i RY4, RY5, dhe RY6. RY6 është zbehur vetëm pak, ndërsa shija likuorike në RY5 plotësohet me vanilje dhe karamel dhe ndihet i ngjashëm me lëngun legjendar RY4.

RY7 është bashkimi i RY4, RY5, dhe RY6 për madhështi maksimale, nuk është diçka e vogël. Tymosja shtesë dhe shija e hirtë në RY6 është zbehur vetëm pak, ndërsa shija likuorike në RY5 plotësohet me vanilje dhe karamel dhe ndihet i ngjashëm me lëngun legjendar RY4. Efekti i përgjithshëm është një lëng rimbushës natyror dhe i drunjtë, me një ëmbëlsi të rrufeshme në të. Është një lëng gjysmë i thatë plot aromë duhani, që lë një shije të shkëlqyer pas tymosjes. Një nga aspektet më të mirë të RY7 është se çliron re masive që transformojnë lëngun në avull pa humbje në shije. Goditja në fyt është gjithashtu mjaft e rëndësishme, ju mund ti ndjeni shumë bukur avujt ndërsa udhëtojnë poshtë në fytin tuaj dhe zgjerohen në mushkëritë tuaja. Nëse ju pëlqeni tymosjen pak të ëmbël të cigareve, nuk do të gaboheni me RY7.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account