NATURA - RED APPLE

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUREDAPPLE
Red Apple shijon tamam si një mollë e kuqe dhe prodhon re të avullit të imët të cilat japin një goditje absolutisht të shkëlqyer në fyt.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Lëngu ynë Red Apple është dollia e qytetit për një mori arsyesh. Është prodhuar në mënyrë specifike për të avulluar në nivele jashtëzakonisht të sakta të transmetimit të shijes, shijon tamam si një mollë e kuqe dhe prodhon re të avullit të imët të cilat japin një goditje absolutisht të shkëlqyer në fyt. Jo shumë i ëmbël, jo shumë i athët. Ju do të shijoni çdo avull delikat me lëngun tonë shumë të shijshëm Red Apple.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...