NATURA - MOONLIGHT SONATA

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUMOONLIGHTSONATA
Tymosja e Moonlight Sonata është si të shijosh një koktej frutash të bërë në mënyrë profesionale. Ju mund të ndjeni shijen e lezetshme të secilit frut më vete, të frutave të pasionit pak më shumë.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Tymimi me Moonlight Sonata është si të shijosh një koktej frutash të bërë në mënyrë profesionale. Ju mund të ndjeni shijen e lezetshme të secilit frut më vete, të frutave të pasionit pak më shumë, është një kopsht i vërtetë me frutat më të shijshëm që ju mund të imagjinoni. Moonlight Sonata është në nivel të lartë në çdo drejtim; prodhon sasi të habitshme të avullit, dhe transformimi nga lëng në avull është provuar të jetë jashtëzakonisht i saktë. Nëse fruti është i preferuari juaj, ky lëng është bërë për ju!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...