NATURA - MOJITO

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUMOJITO
Mojito është një nga lëngjet më të vështira për tu bërë, duhet të përzihet limon i athët, mente, rum i bardhë dhe sheqer të zi.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

I freskët, energjik, elektrizues, lëngu ynë Mojito do tu habisë me shijen e tij tepër të saktë dhe shtëllungat e mëdha. Mojito është një nga lëngjet më të vështira për tu bërë, duhet të përzihet limon i athët, mente, rum i bardhë dhe sheqer të zi në nivele të tilla të ndjeshme që jo çdo lëng Mojito(ose koktej) arrin ti ketë të barabartë. Miksi ynë Mojito jep atë që duhet, me avujt e mprehtë që japin një goditje të klasit botëror në fyt, është absolutisht një lëng i shkëlqyer.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...