NATURA - MARX-BRO

In stock
SKU
ELIQNATUMARXBRO
As low as 580,00 Lekë
NATURA - MARX-BRO is available to buy in increments of 1
Marxbro është lëngu i zgjedhur për miliona tymues me shtëllungat e tij të mëdha, transmetimin fantastik të shijes dhe goditjen mbretërore në fyt!

Karl Marx ishte komunist, por Marxbro është i gjithi-amerikan! Një lëng i fuqishëm i bërë nga shija e duhanit amerikan, Marxbro reflekton çdo nuancë aromatike të duhanëve të ndryshëm, nga Burley në Virginia. Ai sjell së bashku aspektet e çdo duhani dhe ka një ëmbëlsi delikate të balancuar me një profil tymues që është i përshtatshëm në mënyrë ideale për tymuesit që vlerësojnë lëngjet e duhanit me forcë mesatare. Nuk është suprizuese që Marxbro është lëngu i zgjedhur për miliona tymues me shtëllungat e tij të mëdha, transmetimin fantastik të shijes, dhe goditjen mbretërore në fyt!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account