NATURA - MANGO

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUMANGO
Lëngu ynë Mango transmeton shije të shkëlqyeshme dhe jep një goditje të madhe në fyt gjithashtu. Nëse ju pëlqeni tymosjen ekzotike, por gjithashtu kërkoni përformancë të lartë nga lëngu juaj, Mango është ai që ju duhet.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Nuk ka asgjë më ekzotike se një mango dhe kjo e bën këtë lëng jashtëzakonisht të mirë me prodhimin e avujve fantastikë dhe një kundërbalancim mes shijes së ëmbël dhe të lagësht të mangos. Lëngu ynë Mango transmeton shije të shkëlqyeshme dhe jep një goditje të madhe në fyt gjithashtu. Nëse ju pëlqeni tymosjen ekzotike, por gjithashtu kërkoni përformancë të lartë nga lëngu juaj, Mango është ai që ju duhet.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...