NATURA - MANDARIN

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUMANDARIN
Lëngu ynë Mandarin është në majën e lëngjeve me shije frutash. Një shije e mrekullueshme që të kënaq në çdo mënyrë, shtëllunga të mëdha të avullit të dendur që është plotësisht i saktë në transmetimin e shijes.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Nëse portokalli është mbreti, mandarina është mbretëria. Lëngu ynë Mandarin kap thelbin e një mandarine të pjekur dhe të lëngshme, me një shtresë të hollë ëmbëlsie e veshur në një bazë djegëse. Rezultati? Një shije e mrekullueshme që të kënaq në çdo mënyrë, shtëllunga të mëdha të avullit të dendur që është plotësisht i saktë në transmetimin e shijes. Lëngu ynë Mandarin është në majën e lëngjeve me shije frutash.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...