NATURA - LEMON

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATULEMON
Nxjerrja e frymës çliron një ndjesi të freskët, të ftohtë dhe shumë të këndshme që reflekton se si ndjehet fryma juaj pas pirjes së një limonade akull të ftohtë.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Këtu është një tjetër kopje e saktë e shijes që ndihet absolutisht e shkëlqyer sapo filloni ta shijoni. Në marrjen e frymës, aroma dominuese është një shije e guximshme dhe e mprehtë limoni, që është ende në anën e ëmbël. Nxjerrja e frymës çliron një ndjesi të freskët, të ftohtë, dhe shumë të këndshme që reflekton se si ndjehet fryma juaj pas pirjes së një limonade akull të ftohtë. Çliron shtëllunga të mëdha avulli plot me shije.Transformimi i lëngut në avull ka vendin e vet gjithashtu nuk ka humbje në shije gjatë procesit të transformimit. Goditja në fyt është një kryevepër që e bën fytin tuaj të lëkundet. Nëse limoni është preferenca juaj, ky lëng nuk duhet tu mungojë.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...