NATURA - JAVA COFFEE

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUJAVACOFFEE
Aroma e kafes së freskët të bluar, thjesht aromë parajse. Lëngu ynë Coffee është rezultat i një miksimi serioz duke u përpjekur për të sjellë shijen finale të kafes së zezë që do të bënte çdo banakier krenar.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Aroma e kafes së freskët të bluar, thjesht aromë parajse. Lëngu ynë Coffee është rezultat i një miksimi serioz duke u përpjekur për të sjellë shijen finale të kafes së zezë që do të bënte çdo banakier krenar. Është i përsosur të shoqërohet me kafe, ose si një tymues i mëngjesit. Është i përsosur për t’ju shoqëruar gjatë gjithë ditës. Me pak fjalë, Coffee është i përkryer për të gjitha rastet me retë gjigante të avullit më të bardhë që ju mund të imagjinoni, por kjo nuk është e gjitha. Lëngu ynë Coffee jep një goditje shumë impresionuese në fyt dhe tymos në nivele tepër të sakta të transmetimit të shijes.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...