NATURA - GRANDE SICILIA TOBACCO

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUGRANDESICILIATOBACCO
Një lëng i butë dhe tymues, me një shije natyrale dhe aromatike, Grande Sicilia është një lëng me shije speciale që jep çdo gjë që prisni nga një lëng i nivelit të lartë dhe përformancë tymuese të klasit të parë, kënaqësi 100%!
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Grande Sicilia është bërë me ekstraktet e duhanit Sicilian - lloj duhani që është shumë i rrallë dhe mund të përshkruhet si një hibrid i duhanit oriental i prekur nga dielli por që është më aromatik. Grande Sicilia do tu suprizojë këndshëm me shijen e tij të butë dhe relaksuese. Në krye të shijes aromatike dhe të thatë, Grande Sicilia shquhet për lënien e një shije fantastike pas tymimit që e përfundon shumë bukur procesin e përgjithshem të tymosjes. Një lëng i butë dhe tymues, me një shije natyrale dhe aromatike, Grande Sicilia është një lëng me shije speciale që jep çdo gjë që prisni nga një lëng i nivelit të lartë - përformancë tymuese të klasit të parë, kënaqësi 100%!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...