NATURA - CUBAN SUPREME

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUCUBANSUPREME
Cuban Supreme është suprem kur është fjala për lëngjet e duhanit kubanez. Është një përzierje e butë druri/toke me tone të forta kakao që ndihet absolutisht e shijshme.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Cuban Supreme është suprem kur është fjala për lëngjet e duhanit kubanez. Është një përzierje e butë druri/toke me tone të forta kakao që ndihet absolutisht e shijshme. Cuban Supreme është një lëng shumë aromatik dhe tymues. Me një prekje të ëmbëlsisë që e bën optimal tymosjen saqë avulli shumë i dendur reflekton cilësitë më të mira të forcës së duhanit nga i cili çlirohet. Cuban Supreme jep një goditje të plotë në fyt dhe është i shkëlqyeshëm më vete, ose i përzier me lëngje të tjerë dhe doza shijesh të tjera. Përfundimisht nuk duhet humbur.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...