NATURA - CINNAMON COOKIES

580,00 Lekë
S'ka Gjëndje
SKU
ELIQNATUCINNAMONCOOKIES
Biskota të pjekura butë, dhe mirësia ekzotike e kanellës vijnë së bashku për të ofruar një nga eksperiencat më të mira të tymosjes që ju mund të keni përjetuar. E bukura e Cinnamon Cookies vjen nga fakti se ai nuk është tepër i ëmbël, nuk lë një shije të rëndë pas tymosjes dhe shijon saktësisht si një biskotë kanelle.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Biskota të pjekura butë, dhe mirësia ekzotike e kanellës vijnë së bashku për të ofruar një nga eksperiencat më të mira të tymosjes që ju mund të keni përjetuar. E bukura e Cinnamon Cookies vjen nga fakti se ai nuk është tepër i ëmbël, nuk lë një shije të rëndë pas tymosjes, dhe shijon saktësisht si një biskotë kanelle. Ndihet bujshëm në fyt dhe çliron shtëllunga të mëdha avulli edhe kur ju e thithni pak. Një miksim me të vërtetë i suksesshëm, Cinnamon Cookies është shndërruar shpejt në një nga lëngjet tona më të shitura dhe mesa duket të gjithë po e pëlqejnë shumë.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...