NATURA - CARAMEL

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUCARAMEL
Imagjinoni sesi shija e butë dhe e ëmbël e karamelit shkrihet ngadalë në gojën tuaj, ne e marrim atë ndjenjë dhe e vëmë atë në një shishe për kënaqësinë tuaj.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Imagjinoni sesi shija e butë dhe e ëmbël e karamelit shkrihet ngadalë në gojën tuaj, ne e marrim atë ndjenjë dhe e vëmë atë në një shishe për kënaqësinë tuaj. Ky lëng rimbushës është i shquar për një sërë arsyesh. Në fakt shijon si karamel, jo si një karamele me gjalpë. Ai prodhon shtëllunga masive të avullit dhe ndihet thjesht i mrekullueshëm ndërsa avulli shkon poshtë. Lëngu ynë Caramel do tu japë kënaqësi maksimale tymuese me zero kalori.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...