NATURA - CALIFORNIA DREAMING

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUCALIFORNIADREAMING
Kanellë, biskota, dhe mente. California Dreaming është një lëng i rrallë i balancuar me kujdes. Shijon si asgjë që keni shijuar ndonjëherë më parë, është një nga ato lëngjet speciale me të cilat kënaqeni, jo vetëm tymosni.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Kanellë, biskota, dhe mente. California Dreaming është një lëng i rrallë i balancuar me kujdes. Shijon si asgjë që keni shijuar ndonjëherë më parë, është një nga ato lëngjet speciale me të cilat kënaqeni, jo vetëm tymosni. Përbërja e tij unike krijon një ndjesi po aq të veçantë në fyt që do të kënaqë edhe përdoruesin më të mprehtë. Ekstremisht i shijshëm, avuj shumë të mëdhenj, California Dreaming bëhet shumë lehtë shoqëruesi juaj gjatë gjithë ditës.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...