NATURA - BURST OF JOY

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUBURSTOFJOY
Një përzierje e butë, e lehtë, dhe aromatike e duhanit ashtu si në natyrë, Burst of Joy është një kryevepër e përkryer e ekuilibruar, bërë me ekstrakte nga duhani i zgjedhur Virginia dhe karamel.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Një përzierje e butë, e lehtë, dhe aromatike e duhanit ashtu si në natyrë, Burst of Joy është një kryevepër e përkryer e ekuilibruar bërë me ekstrakte nga duhani i zgjedhur Virginia dhe karamel. As duhani, as karameli nuk janë shumë të rëndë. Tymoset shumë mirë me të gjitha llojet e pajisjeve. Avulli ka një profil tepër të pasur dhe të fuqishëm. Çliron shtëllunga të mëdha të ngarkuara me shije dhe ofron një goditje në fyt të cilën ju nuk e mendonit të mundur. Super tymues, shumë i shijshëm, shumë i rafinuar. Burst of Joy do tu bëje të hidheni nga gëzimi.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...