NATURA - BLACKBERRY

580,00 Lekë
S'ka Gjëndje
SKU
ELIQNATUBLACKBERRY
Nëse ju keni marrë ndonjëherë manaferra nga shkurret, ju patjetër do ta vlerësoni shijen energjike dhe të freskët të lëngut tonë Blackberry. Freskia e frutave të athëta është pasqyruar në mënyrë të përkryer në avuj.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Nëse ju keni marrë ndonjëherë manaferra nga shkurret, ju patjetër do ta vlerësoni shijen energjike dhe të freskët të lëngut tonë Blackberry. Freskia e frutave të athëta është pasqyruar në mënyrë të përkryer në avuj. Jo vetëm që transmeton shijen ashtu siç duhet, por çliron shtëllunga tepër të mëdha të avullit. Përzierjet e manaferrave janë gjithmonë në mesin e lëngjeve më të shitur dhe lëngu ynë Blackberry nuk bën përjashtim.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...