NATURA - BABA'S BOUNTY

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQNATUBABASBOUNTY
Baba's Bounty është një enigmë e vërtetë. Ajo është përshkruar si një aromë duhani gjysëm e ëmbël që ndihet si një cigare evropiane, me shije arre kokosi, sheqer të karamelizuar, lajthi të pjekur, vanilje ... lista vazhdon përgjithmonë.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Shija me famë botërore e Baba's Bounty është një enigmë e vërtetë. Ajo është përshkruar si një aromë duhani gjysëm e ëmbël që ndihet si një cigare evropiane, me shije arre kokosi, sheqer të karamelizuar, lajthi të pjekur, vanilje ... lista vazhdon përgjithmonë. Një gjë është e sigurtë, se Baba's Bounty është një përzierje jashtëzakonisht e qetë dhe misterioze e duhanit që ka sasinë e duhur të ëmbëlsisë në të. Ky është një lëng i mirëbalancuar, tymues, me shtëllunga të trasha avulli impresionuese dhe të jep një goditje të pametë në fyt. I vlerësuar me të gjitha yjet, mund tu shoqërojë gjatë gjithë ditës.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...