HEXOCELL - SUNRISE FANTASY

In stock
SKU
ELIQHEXOSUNRISEFANTASY
As low as 580,00 Lekë
HEXOCELL - SUNRISE FANTASY is available to buy in increments of 1
Sunrise Fantasy ka çdo gjë që ju mund të prisni nga një lëng i nivelit të lartë. Një shpërthim magjik dhe mistik me shije frutash drejt e në gojën tuaj!

Një shpërthim magjik dhe mistik me shije frutash drejt e në gojën tuaj! Sunrise Fantasy është një lëng me kombinimin e manave, bananeve, dhe shumë më tepër, të gjitha të mbështjella nga një shije e këndshme menteje. Disa e përshkruajnë atë si një koktej frutash të ëmbël, të tjerët e quajnë atë shijen e çëmçakëzit të frutave të rinisë së tyre. Shija e ëmbël dhe e karamelizuar e frutave nuk është e tepruar, plus që ajo të jep një goditje tepër të rafinuar në fyt. Pavarësisht sesi e tymosni, Sunrise Fantasy ka çdo gjë që ju mund të prisni nga një lëng i nivelit të lartë, avuj të fuqishëm dhe një shije edhe më të fuqishme!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account