HEXOCELL - RED AS MARS

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQHEXOREDASMARS
Red as Mars shpërthen në gojën tuaj me një aromë befasuese intensive të errët dhe të thellë. Përbërësit kryesorë janë rrushi i zi, dhe manaferrat e kuqe. U janë shtuar eukalipt i ëmbël, mente, dhe glikanxho për të realizuar një lëng me të vërtetë suprizues.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Red as Mars shpërthen në gojën tuaj me një aromë befasuese intensive të errët dhe të thellë. Përbërësit kryesorë janë rrushi i zi, dhe manaferrat e kuqe. U janë shtuar eukalipt i ëmbël, mente, dhe glikanxho për të realizuar një lëng me të vërtetë suprizues. Shija e ëmbël dhe e lagësht e rrushit vjen e gjitha me një ndjenjë të ftohtë dhe të freskët që me të vërtetë ju bën ta shijoni pafundësisht. Nxjerrja e avullit është po aq e mirë sa thithja e tij, përfshirë nxjerrjen nga hundët. Gjatë nxjerrjes së avullit, shija është e qetë, dhe zgjat paksa për tu lejuar të shijoni shijen e frutave. Avujt janë të plotë, shija edhe më e plotë, pavarësisht se çfarë cigareje elektronike përdorni, Red as Mars gjithmonë jep performancë të nivelit të lartë!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...