HEXOCELL - PROJECT ENTROPY

In stock
SKU
ELIQHEXOPROJECTENTROPY
As low as 580,00 Lekë
HEXOCELL - PROJECT ENTROPY is available to buy in increments of 1
Project Entropy është një lëng i balancuar shumë saktë me një harmoni të bukur mes çdo përbërësi. Në qendër ju keni shtresat më të mira të karamelit të gjalpit, mollës së kuqe të shijshme, dhe tymuesit meksikan të vaniljes, që janë të mbështjellë me sasitë e vogla të kokosit të këndshëm.

Disa e përshkruajnë Project Entropy si të papërshkrueshëm, por në realitet, ai është një lëng i balancuar shumë saktë me një harmoni të bukur mes çdo përbërësi. Në qendër ju keni shtresat më të mira të karamelit të gjalpit, mollës së kuqe të shijshme, dhe tymuesit meksikan të vaniljes, që janë të mbështjellë me sasitë e vogla të kokosit të këndshëm. Ky bashkim qiellor është i bekuar me prekjen përfundimtare të pastër të kremit të uiskit të vaniljes për tu bashkuar me çdo komponent, duke bërë një lëng të ëmbël dhe cilësor që është thjesht hyjnor dhe absolutisht i parezistueshëm.

Ka nga ata që preferojnë përbërjet e frutave dhe ata që preferojnë embëlsirat. Me të vërtetë e rrallë dhe krejtësisht unike, Project Entropia është lëngu që i plotëson të dyja. Mos ngurro, llastoje veten dhe gëzoju tymosjes si kurrë më parë.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account