HEXOCELL - LONDON RAIN

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQHEXOLONDONRAIN
London Rain kombinon ekstraktet e karamelit të gjalpit, me ato të duhanit oriental dhe Buley. Është i ëmbël, i guximshëm, dhe tymues, i bazuar në shijen e mrekullueshme të karamelit.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

London Rain kombinon ekstraktet e karamelit të gjalpit, me ato të duhanit oriental dhe Buley. Është i ëmbël, i guximshëm, dhe tymues, i bazuar në shijen e mrekullueshme të karamelit. London Rain është padyshim një lëng i ëmbël, por është i kundërbalancuar me sasinë e duhur të kripshmërisë. Shija e ëmbël nuk është më shumë seç duhet. Avulli është jashtëzakonisht i trashë dhe i lëngshëm. Gjithashtu është i mahnitshëm në aspektin e transmetimit të shijes, ju mund të shijoni me saktësi çdo komponent. Pjesa më e mirë e London Rain është goditja që të jep në fyt. Përbërja unike e këtij lëngu bën që të keni një ndjesi shumë të mirë në fyt, është pothuajse e pamundur për tu përshkruar. London Rain është diçka që ju nuk e keni përjetuar kurrë më parë!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...