Liquella - Heavenly Mint

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQ30LIQUHEAVENLYMINT
Heavenly Mint do të marrë frymën tuaj dhe do ta zëvendësojë atë me ndjesinë më të freskët të mentes që ju keni ndjerë ndonjëherë. - padyshim është për tu provuar!
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Heavenly Mint do të marrë frymën tuaj dhe do ta zëvendësojë atë me ndjesinë më të freskët të mentes që ju keni ndjerë ndonjëherë. Është jashtëzakonisht e ngjashme me frymën e pastër të ajrit akull të ftohtë. Ju do të përjetoni një nga tymosjet më të kënaqshme të mentes. Heavenly Mint ndihet si tymosja e një ajsbergu me mente.

Heavenly Mint mund të konsiderohet si një tymues i fortë, sidomos në nivelet më të larta të nikotinës. Ai çliron shtëllunga të mëdha tymi të bardha që ngacmojnë çmendurisht gjuhën tuaj. Kur avujt mbërrijnë në fytin tuaj, ju do të përjetoni një ndjesi jashtëzakonisht ngacmuese, e përshkruar si një fitore epike. Heavenly Mint tymoset si një ëndërr sapo ju të gjeni vendin tuaj të ëmbël. Pasi ta keni bërë, do të provoni që është shumë i mirë si në thithjen e avullit, ashtu edhe në nxjerrjen e tij. Me fjalë të tjera, ka një cikël fantastik tymosjeje nga fillimi deri në fund - padyshim është për tu provuar!

Produkt europian, lëngjet Liquella PE dhe USP janë të certifikuar me certifikatën ISO 9001 të cilësisë dhe janë krijuar duke përdorur vetëm shijet më të mira dhe nikotinë të nivelit farmaceutik.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...