HEXOCELL - GRAPEFRUIT

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQHEXOGRAPEFRUIT
Grapefruit është bërë posaçërisht për përdoruesit të cilët preferojnë një shije më delikate të grejpfrutit. Lëngu Grapefruit është përzierje e balancuar shumë mire, dhe me përsosmëri të plotë duke ulur shijen ekstreme të frutave.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Grapefruit është bërë posaçërisht për përdoruesit të cilët preferojnë një shije më delikate të grejpfrutit. Lëngu Grapefruit është përzierje e balancuar shumë mire, dhe me përsosmëri të plotë duke ulur shijen ekstreme të frutave. Rezultati është një lëng rimbushës për cigaret elektronike që shijon dhe jep një goditje fantastike në fyt. Jo vetëm kaq, por ai prodhon re shumë të mëdha me thjesht një frymëmarrje të vogël. Nëse ju pëlqeni një version më të qetë të shijes super të fortë, ju duhet patjetër të provoni Grapefruit!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...