HEXOCELL - FROZEN FRUITS

In stock
SKU
ELIQHEXOFROZENFRUITS
As low as 580,00 Lekë
HEXOCELL - FROZEN FRUITS is available to buy in increments of 1
Përzierje shpërthyese e frutave (luleshtrydhe, manaferra, boronicë, etj...) që shijohen dhe ndihen si të shpenzosh një milion dollarë.

Miksologjia është një zgjerim i gastronomisë dhe nuk ka shëmbull më të mirë të të ngrënit të shëndetshëm se sa shija e freskët dhe gjallëruese e frutave të ftohta. Lëngu ynë Frozen Fruit është një përzierje shpërthyese e frutave (luleshtrydhe, manaferra, boronicë, etj...) që shijohen dhe ndihen si të shpenzosh një milion dollarë. Ju mund të shijoni ndjesinë e shijimit të dy frutave nga fakti që lëngu është bërë duke përdorur shije të dukshme e të ndryshme të këtyre frutave të ngrirë. Për ta mbyllur, FROZEN FRUIT është i mbuluar me një prekje të butë të mentes që shton shkëlqimin e përgjithshëm të këtij lëngu të mrekullueshëm!

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account